• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Gelinlerin masum güzelliğine Roberto Bravo ışıltısı

Gelinlerin masum güzelliğine Roberto Bravo ışıltısı

Roberto Bravo, Diamond Love Koleksiyonu ile gelin adaylarının en mutlu günlerinde güzelliklerini tamamlıyor.

Roberto Bravo, Diamond Love Koleksiyonu’nu, gelinlik seçimi kadar mücevher seçimine de önem veren gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Diamond Love, yeni bir hayata “evet” demeden önce tatlı bir telaş içine giren gelin adaylarının gözdesi oluyor.

Zarafetin simgesi pırlanta ile altının muhteşem birlikteliğiyle tasarlanan setler, en mutlu günlerinde gelin adaylarının güzelliklerini parıldatacak. Pırlantanın sadeliğini sıra dışı tasarımlarla birleştiren Diamond Love Koleksiyonu, gelinlerin masum güzelliğine büyüleyici bir ışıltı verecek.

Sıra Dışı Gelin ve Damatlara Özel Shamballa Bileklikler

En mutlu gününde davetlileri ışıltısı ile büyülemek isteyen gelin adayları, Diamond Love Koleksiyonu’na Roberto Bravo mağazaları ve satış noktalarından ulaşabilirler. Roberto Bravo farklı olmayı seven gelin ve damatlara gelin damat figürlü Shamballa bileklikler ile sıra dışı bir alternatif sunuyor.

Aşk ile harmanlanan bir evlilikte, korku, kin, nefret ve kıskançlık gibi kötü duygulardan arınarak, gülümseme ve mutluluğun daimi olabileceği mesajını veren Shamballa öğretisi, sonsuz aşkın ve kutsal sevginin simgesi olan Gelin-Damat Koleksiyonu ile mutlu çiftlerin bileklerini süslüyor.

Shamballa Koleksiyonu’na ait gelin ve damatlar için özel tasarlanan bilekliklerde kadınlar için gelin figürü, erkekler için damat figürü yer alıyor. Tasarımlarda vurgulanan gelinin tacı ve damadın papyonu simgeleri tasarımlara eğlenceli bir görüntü kazandırıyor. 


2014-05-26 17:33:00 974

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup