• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Gelinlerin vazgeçilmezi; Karun Mücevher

Gelinlerin vazgeçilmezi; Karun Mücevher

Hayatınızın en mutlu gününde gelinliğinizi tamamlayacak aksesuarlar mücevherlerdir...

En mutlu günününüz için sizi dünya trendlerinden izler taşıyan yeni koleksiyonuyla buluşturan Karun Kıraç’ın 2016 yazı için gelinlere özel hazırladığı koleksiyonu Nişantaşı’ndaki mağazasında satışa sunuldu.

400 yıllık aile mesleğini sürdüren Karun Kıraç, bu özel güne yakışır şıklığı ve ihtişamı taşıyan mücevherlerini gelinler için özel bir koleksiyonla satışa sundu. Karun Mücevher,  dünya trendlerinin yansıdığı modern tasarımlarıyla göz alıcı taşlarla süslenmiş gerdanlıklar,  bileklikler, küpeler, hayranlık uyandıracak ışıltıda tek taş ve sıra taş alyanslar, düğünler için özel tasarlanmış pırlanta koleksiyonuyla  2016 yazının gelinleri için farklı alternatifler sunuyor.

karun-kupe-33.000-usd.jpg

Dünya trendlerini yakından takip ediyoruz

Hayat boyu gururla taşıyacağınız zarif ve asil tasarımlarını en mutlu gününüzün tamamlayıcısı olarak yorumlayan Karun Kıraç  ‘’ Düğünde seçilen takılar da gelinlik kadar önemlidir. Seçtiğiniz mücevherler ile gelinliğiniz, saçınız, makyajınız ve ayakkabılarınız ahenk içinde olmalı. Biz dünya trendlerini yakından takip ediyoruz ve tasarımlarımızla buluşturuyoruz. Aynen gelinlik ve diğer aksesuarlarda olduğu gibi mücevherlerimiz için dünya trendleri esin kaynağımız ve bu bizim tasarımlarımızı farklı kılıyor, tercih edilmemizi sağlıyor’’ açıklamasını yaptı.

tac_175.000_usd.jpg

Hayatınızın en özel ve en anlamlı gününde şıklığınızı tamamlayacak mücevher seçeneklerini Karun Kıraç’ın Teşvikiye Cad. No:25 Nişantaşı mağazasında bulabilirsiniz.


2016-06-28 17:13:00 1033

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup