• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Göz kamaştırıcı koleksiyon Pandora Essence

Göz kamaştırıcı koleksiyon Pandora Essence

Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora yeni koleksiyonu Essence Collection ile kişisel ifadelere ve duygusal bağlara atıfta bulunuyor.

Pandora’nın bileklik ve charm kategorisine yeni bir boyut kazandıran Essence Collection, kişisel ifadelere ve duygusal bağlara atıfta bulunan nadide parçalarıyla, an’lara odaklanan diğer klasik charm ve bileklik koleksiyonunu dengeliyor.

Kadınların en çok önem verdiği değerleri belirlemek üzere dünya genelinde 7.500 kadın üzerinde gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre hazırlanan Pandora Essence Collection; yola çıkış öyküsüyle de fark yaratıyor.

Pandora Essence Collection incecik, saf gümüş bileklik üzerinde el işçiliğiyle tamamlanmış 14k altın, saf gümüş ve sembolik taşlardan oluşan muhteşem charm’ları ile göz kamaştırıyor. Koleksiyondaki charm’lar Sevgi, Cesaret, Güven, Bilgelik ve Sadakat gibi kişisel değerleri simgeliyor. Astrolojiyi seven kadınlar için de koleksiyonda ışıltılı kübik zirkonlarla çevrili Kova’dan Oğlak’a, 12 burç charm’ı yer alıyor.

Pandora’nın tescilli klips sistemine sahip, düz ya da boncuklu tasarımları arasından istenilenin tercih edilebildiği saf gümüş Essence bileklikleri, koleksiyondaki charm’ları mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Her bir charm’ın ortasında yer alan esnek silikon tasarımı sayesindePandora charm’lar bileklik üzerinde kolayca kayarak sabitlenmesi sayesinde kullanıcısına rahat kullanım sunuyor.

Danimarka’daki tasarım ekibi tarafından özel olarak hazırlanan Pandora Essence Collection; metallerin, değerli ve yarı değerli taşların görünümünün, kompozisyonunun ve renklerinin tarih boyunca taşıdığı derin sembolik anlamlarını üzerinde taşıyor.

Pandora’nın Tayland’da bulunan yetenekli zanaatkarları, önce dikkatlice materyalleri seçiyor, ustalıkla işliyor ve tek tek dizilen dekoratif taşların, metallerin ve taşların ruhunu, hazırladıkları tasarıma katarak charm’ları elde tamamlıyorlar.

Tüm Pandora mücevherlerinde olduğu gibi Pandora Essence Collection charm’larını ister ayrı ayrı, ister koleksiyondaki diğer anlamlı charm’larla farklı şekillerde kullanmak ve tasarlayabilmek mümkün…


2015-06-30 12:55:00 718

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup