• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Hareketin kalbine yolculuk

Hareketin kalbine yolculuk

İsviçreli saat üreticisi Raymond Weil, 40.yılını nefes kesen bir koleksiyonla kutluyor.

Yalın ve elegan çizgilere sahip yeni Freelancer Skeleton Koleksiyonu, 40 yıllık bilgi birikiminin ve el emeğinin ürünü olarak, zamana farklı bir değer katıyor.

Freelancer Skeleton, 42,5 mm kasa boyutu ve özgün tasarımıyla zamana damgasını vuruyor. PVD kaplama çelik kasası ve deri kayışı siyahın asaletini yansıtırken, ibrelerindeki pembe altın detayları ve safir cam içeren kadranı benzersiz bir ışıltıyı yakalıyor ve göz alıcı bir kontrastı oluşturuyor. Siyah galvanik kadranının ortasında yer alan geniş boşluktan, mekanik parçaların oluşturduğu kalbine doğru bir yolculuk yapılabilen Freelancer Skeleton’ın otomatik kurma özelliği ile 38 saatlik güç rezervi de bulunuyor.

1455523489_raymond_weil_freelancer_skeleton___9.900_tl.jpg

Raymond Weil’in CEO’su ve aynı zamanda markanın kurucusunun torunu olan Elie Bernheim “Bu modern tasarım bütünüyle Raymond Weil’in ruhunu yansıtıyor.” diye belirtiyor. Bernheim; “40 yıldır saat yapımıyla uğraşan bir ailenin bilgi birikimiyle ortaya çıkan bu saat, çağdaş tasarımıyla her zaman güncel kalmayı başarıyor.” diye ekliyor.

Raymond Weil’in yeni erkek modeli Freelancer Skeleton’a, 9.900 TL fiyatıyla Günsal Saat resmi satış noktalarından ulaşabilirsiniz.


2016-04-04 07:39:00 998

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup