• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

I.N.O.X. ile gücü kolunuzda hissedin

I.N.O.X. ile gücü kolunuzda hissedin

Bir erkeğin en önemli aksesuarı saatidir. Dünyaca ünlü Victorinox Swiss Army ise bu aksesuarı I.N.O.X. ile bambaşka bir boyuta taşıyor.

İsviçreli Victorinox Swiss Army’nin, özel olarak geliştirip ürettiği ve 130 testten başarılı bir şekilde geçen I.N.O.X. ile bir saatten daha fazlasına sahip olacaksınız.

Önemli dünya markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Eyüboğlu, Victorinox Swiss Army ile de erkeklerin kollarındaki şıklığın temsilcisi oluyor. Şıklığı, orijinal tasarımı, kaliteyi ve sağlamlığı tek bir saatte toplayan Victorinox Swiss Army, 130. yılı için özel olarak tasarladığı 130 farklı ve zorlu testten başarıyla geçen I.N.O.X.’u erkeklerin beğenisine sunuyor.

Basınca dayanıklılığıyla öne çıkan I.N.O.X. sekiz tonluk bir tankın altında kaldığında, 10 metre yükseklikten yere düştüğünde veya çamaşır makinesinde 2 saat yıkandığında da hiçbir şey olmuyor. Tasarımı, işlevi ve sağlamlığı ile saat tutkunlarının gözdesi olan I.N.O.X. yeni renk seçeneği ile de dikkat çekiyor. Ömür boyu kullanabileceğiniz I.N.O.X saatlerin mavi, yeşil ve siyah renklerde bulunan seçeneklerine son olarak eklediği kırmızı renkte olan tasarımı da göz dolduruyor.

Victorinox Swiss Army ile saat dünyasına farklı bir boyut kazandıran I.N.O.X., özel saat bayilerinde satışa sunuluyor.

s-079.jpg

Satış fiyatı; 590 CHF (İsviçre Frangı)’dir.


2015-04-28 13:49:00 691

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup