• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Jaeger-LeCoultre yeni tasarımları ile Venedik'te

Jaeger-LeCoultre yeni tasarımları ile Venedik'te

Jaeger-LeCoultre, Venedik’te yüksek mücevherciliği kutluyor.

Art arda on ikinci yıl da, Jaeger-LeCoultre 31 Ağustos ile 10 Eylül 2016 tarihleri arasında 73’üncüsü gerçekleşecek olan Venedik Uluslararası Film Festivali’nin ortağı olmanın gururunu yaşıyor. Sinema takvimindeki bu önemli etkinliğe damgasını vurmak için İsviçreli dev marka en yeni mücevher tasarımlarını tanıtıyor.

image003-003.jpg

Venedik göz alıcı güzelliği ve büyüleyici gizemli havası sayesinde markanın ustalarına cazibesi ve tarihiyle ilham veriyor. Jaeger-LeCoultre Tintoretto’nun çok sayıda tablosuna ev sahipliği yapan ve Venediklilerin çok sevdiği eski bir hayır kurumu olan Scuola Grande di San Rocco’nun restorasyonuna katılarak şehrin kültürel zenginliklerine katkıda bulundu. Venedik Film Festivali aynı zamanda ”Sinemacıya Övgü” ödülüyle Jaeger-LeCoultre’a sinema yönetmenlerinin yaratıcı dehalarına saygı duruşunda bulunma olanağı sunuyor.

image004-006.jpg

Doçeler Şehri’nin olağanüstü atmosferine hayran kalan Jaeger-LeCoultre, dişiliğe göz kamaştırıcı, capcanlı bir övgü sunan en son mücevher tasarımlarını tanıtıyor.

image005-003.jpg


2016-07-28 14:55:00 870

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup