• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Jeremy Renner'ın tercihi; Jaeger-LeCoultre

Jeremy Renner'ın tercihi; Jaeger-LeCoultre

Jeremy Renner 73. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde Arrival filminin prömiyerinde Jaeger-LeCoultre’ü seçti.

Aktör Jeremy Renner dün Arrival’ın prömiyerine katıldı. Basın konferansında ve kırmızı halı üzerinde beyaz altın bir Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin 1907 Grand Feu takıyordu.

Yönetmenliğini Denis Villeneuve’nin üstlendiği provokatif bilim kurgu filmi Arrival’ın başrollerini Amy Adams ve Jeremy Renner paylaşıyor.

1-040.png

JAEGER-LECOULTRE VE SİNEMA

Jaeger-LeCoultre’ün 7. Sanata olan ilgisi her iki dünyanın da aynı yaratıcı coşkuya sahip olması, uzun zamandır süregelen gelenekten ilham alması ve mutlak mükemmeliyet kaygısı ile açıklanabilir.  

Jaeger-LeCoultre her gününü film yapımcılığı sanatına hayat vermeye ve yaratıcılığa adamış olanlara hatrı sayılır bir destek sunuyor ve geçmişini korumaya büyük özen gösteriyor.

Venedik Film Festivali’nin on yılı aşkın süredir resmi partneri olan Jaeger-LeCoultre, festival yönetimi tarafından seçilen Glory to the Filmmaker ödülünü veriyor.

2-033.png

Nisan 2013’ten bu yana New York’taki “Lincoln Center Film Topluluğu”nun da bir parçası olarak film yapımcılarının gelecek projelerini hayata geçirmelerine önayak olan bir program olan Filmmaker in Residence programını başlattı. Shanghai Uluslararası Film Festivali aracılığıyla eski filmlerin restorasyonuna fon sağlayarak Çin’in sinematografik geçmişini korumaya yönelik çalışmalarda bulundu.

San Sebastian Film festivalinin de sponsoru olan Jaeger-LeCoultre yalnızca aktrisleri değil, kamera arkasında yer alan herkese destek veriyor.


2016-09-08 14:44:00 806

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup