• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Kalplerinize dokunacak hoşgörü kolyeleri

Kalplerinize dokunacak hoşgörü kolyeleri

Şems Hoşgörü Koleksiyonu'nda bulunan hoşgörü kolyeleri, sizin de içinizi ısıtacak.

Favori, Şems’in Kapımıza değil; Kalbimize vuran buyursun sözünden ilham aldı ve Ramazan ayına özel, kalbinize dokunacak “Şems Hoşgörü” koleksiyonuna hayat verdi. 

Hoşgörü ve sevgi ayı Ramazan için Favori, Mevlevi kültürünün sonsuz hoşgörüsünü “Şems Hoşgörü” koleksiyonuyla birleştirdi. Şems ile Mevlana felsefesinin temeli olan hoşgörü ve sevgi, özel ve şık tasarımlar ile Favori’nin “Şems Hoşgörü” koleksiyonunda buluşuyor.

Farklı ve özel tasarımları ile sektöre yön veren Favori, “Şems Hoşgörü” koleksiyonu ile bir kez daha kadınları cezbediyor. Mevlana’nın uçsuz bucaksız doğa, insan ve yaradan sevgisi, hoşgörüsü ve kadına verdiği değer Favori tasarımcılarının özgün yorumlarıyla hayat buluyor.

 “Şems Hoşgörü” koleksiyonunun, Ramazan’a özel favori parçaları olan kolyeler, tasarımcıların Mevlana’nın öğretilerinden esinlenerek hayat verdikleri kusursuz dizaynları ile en ilgi çeken temalar arasında yer alıyor.

Her zevke uygun, şık ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeken Favori, seçkin kadrosu tarafından elde özenle işlenen ürünlerinin tamamı Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretiyor.

AB ve TSE standartlarına uygun üretilen, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Size en yakın Favori mağazasını www.favori.com.trinternet adresinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

s-082.jpg

Ürün Fiyatı: 1.386TL


2015-06-22 13:14:00 665

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup