• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Karun Kıraç'tan babalara özel tasarımlar

Karun Kıraç'tan babalara özel tasarımlar

Karun Mücevher, her daim şık ve farklı görünmek isteyen babalar için Babalar Günü’ne özel koleksiyonunu geniş ürün yelpazesi ile satışa sunuyor.

Değerli taşlarla bir araya getirilen tesbihler, renkli taşlarla hazırlanmış maskülen bileklikler, özel günlerinde ona eşlik edecek en şık kol düğmeleri, kalem, yüzük  ve anahtarlık gibi kalıcı aksesuarlarla  babanızın gönlünü sadece ona özel tasarımlarla fethedebilirsiniz. Babanıza sevginizi en güzel ve en anlamlı şekilde ifade etmek hem de ona verdiğiniz hediyeye her baktığında aynı mutluluğu yaşatmak istiyorsanız, Karun Mücevher’in bu özel koleksiyonunu görmeden seçiminizi yapmayın.

Lüksün  ve asaletin simgesi

Birçok değerli taşın her rengini ve boyutunu tasarımlarında kullanan Karun Kıraç, mücevher dünyasında farklı bir yer veriyor. Sizde babanıza verdiğiniz değerin en güzel yansımasını, lüksün simgesi Karun Mücevher’in özgün tasarımlarıyla ifade edin.

Başka yerde göremeyeceğiniz tasarımlar ve babanız için pek çok tasarım hediye alternatifleri Teşvikiye Cad. No:25 Nişantaşı mağazasında sizleri bekliyor.

sari-erkek-yuzuk-6500-usd.jpg

duali-bileklik-1900-tl(3-4-size-oldugu-icin-fiyat-degisiyor).jpg

yesil-kehribar-pirlanta-tesbih-9750-euro.jpg

 


2016-05-13 13:21:00 1113

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup