• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Kırmızının cazibesi elmasın efsanesiyle buluştu

Kırmızının cazibesi elmasın efsanesiyle buluştu

Yakutun cezbedici kırmızısı, kusursuz işçiliğin büyülü dünyası Atasay Almas tasarımlarında birer arzu nesnesine dönüşüyor.

Bugüne hatta geleceğe yadigar bırakılabilecek, değer katan ve tarihi yansıtan elmas mücevher markası Almas, kadınların ruhuna dokunarak onlara farklı olduklarını hissettirecek, yanlarından ayırmak istemeyecekleri tasarımlar sunuyor.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Kişiye özel, el işi tasarımlarda klasik kesim elmaslar ve damla kesim yakutların kullanıldığı Almas koleksiyonuna ait küpe, kolye ve yüzük tasarımları zarif ve bir o kadar da iddialı kadınları kendine çekiyor. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeken Almas yakut yüzük ise geometrik kesimin etkisindeki kubbe tasarımıyla geçmişin görkemini parmaklara taşıyor. Sade bir stili gösterişli mücevherlerle kombinlemekten hoşlanan kadınlar için kırmızının cazibesini en zarif formlara taşıyan Almas yüzük, kolye ve küpe tasarımları bu sezonun en dikkat çeken mücevherleri arasında yerini aldı.

İhtişamlı ya da sade, modern ya da klasik, farklı tarz sahibi kadınlara seslenen geniş ürün yelpazesine sahip Almas’ın tasarımlarına sahip olmak için Atasay mağazalarına uğramanız yeterli.


2014-12-13 03:02:00 680

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup