• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Kısmet by Milka yeni adresinde !

Kısmet by Milka yeni adresinde !

Göz alıcı tasarımlarını yine modanın kalbi Nişantaşı’nda sergilemeye devam eden “Kısmet by Milka” yeni adresinde sizlerle.

Yeni koleksiyonlar, yeni tasarımlar, dünyanın en gözde moda haftaları, Amerika’nın en büyük mağazalar zincirlerinden Nordstrom anlaşması derken hız kesmeden büyüyen Kısmet by Milka, bu büyümeye merkez showroomunu da ekledi.

Her alanda olduğu gibi showroomlarında ve sunduğu servislerde de sürekli yenilenmeye özen gösteren Kısmet by Milka, serüvenine daha iyi hizmet vermek için büyüttüğü ekibiyle, Nişantaşı’ndaki yepyeni showroomunda devam ediyor.

Modanın kalbi Abdi İpekçi Caddesi üzerindeki yeni showroom Kontra İstanbul tarafından incelikle düşünülerek, tıpkı Kısmet by Milka’nın modern dokunuşlara sahip şık ve yalın mücevherlerinde olduğu gibi, sadeliği korunarak vurgulanan göz alıcı hatlarla dekore edildi. 

Yoğun olarak ahşap ve beyaz tonlarının kullanıldığı, rustik estetiğin hakimiyetindeki ambiyansta, geometrik hatları ile öne çıkan ve her biri özel olarak tasarlanmış dore aydınlatmalar Kısmet by Milka’nın modern ruhunu, en doğal şekilde yansıtıyor.


2014-11-01 12:13:00 542

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup