• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Konyalı Saat ve Çağteks Gelinlik’ten özel kampanya

Konyalı Saat ve Çağteks Gelinlik’ten özel kampanya

Konyalı Saat ile özgün tasarımlarıyla gelinliğin vazgeçilmez adresi olan Çağteks özel bir kampanya düzenledi.

Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını saat severler ile buluşturan Konyalı Saat Mağazaları, farklı zevklere hitap eden, farklı fiyat aralıklarında, çok şık modeller sunuyor. 40 yılı geride bırakan Çağteks ise trendy çizgilere sahip tasarımlarıyla gelin adaylarının hayallerini süslüyor. Düzenlenen kampanya ile iki markanın müşterileri, yaptıkları alışverişlerde cazip oranlardaki indirim imkanından yararlanıyor.

Eylül 2015’e kadar sürecek uygulamada; Konyalı Saat müşterilerine özel, seçili markalarda yapılacak alışverişlerde Çağteks’te tüm gelinliklerde % 20 indirim hediye ediliyor. Çağteks müşterileri ise yapacakları tüm alışverişlerde Konyalı Saat’te, seçili markalarda, % 25 indirim fırsatına sahip oluyor. Kampanya; Konyalı Saat mağazalarında satışa sunulan Emporio Armani, Escape, Ferre Milanı, Michael Kors, Nacar, Pierre Cardin, Seiko, Swiss Military Hanowa, Raymond Weil markalarını kapsıyor.

Türkiye’de 1951’den beri hizmet veren Konyalı Saat Mağazalar zincirinin, 21 şubesinde önde gelen saat markalarının koleksiyonları yer alıyor. Çağteks, dünya trendlerini yansıtan şık kesimler, gelin adayının isteğine uygun özel tasarımlar ve usta işçilik ile sektörde öncü rol üstleniyor.


2015-04-25 11:27:00 814

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup