• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Kumsallarda saat modası

Kumsallarda saat modası

Plaj şıklığınızı Daniel Wellington saatler ile tamamlayın...

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte deniz sezonu da açıldı. Her mevsimin vazgeçilmeyen aksesuarı saatler de yaz sezonunun olmazsa olmazları arasında yer almaya devam ediyor. Minimal ve zarif tasarımları ile su geçirmeyen, güneşten etkilenmeyen özelliğe sahip Daniel Wellington saatler ise, deniz sezonunda en çok tercih edilen ürünler arasındaki yerini alıyor.

İnce ve sade kadran tasarımı, trendlere göre değişebilir nato ve deri kayışları ile İskandinav tasarım çizgisini hissettiren Daniel Wellington saatler, rengarenk tasarımlarıyla yaz aylarını gözdesi oluyor. Havuz kenarlarında ve sahillerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Daniel Wellington saatler; sadeliğin ve vintage modasının öncüsü oluyor.

3 yılda 3 bin satış noktasına ulaşarak 3 milyondan fazla satılan ve instagram fenomeni olan özel tasarım Daniel Wellington saatlere; Acarsoy Saat mağazaları,acarsoysaat.com.tr adresi ve Vakkorama mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Instagram fenomeni, Daniel Wellington

1950’li yıllarda başlayan İskandinav minimalizm hareketi ile tasarımı herkes için erişilebilir kılma anlayışıyla doğan marka Daniel Wellington; sadece estetik kaygılar değil, fonksiyonellik ve insani değerleri de ön plana çıkaran tasarım anlayışı ile Acarsoy Saat güvencesiyle Türkiye’de. İskandinav minimalizmini bir kimlik olarak benimseyen Daniel Wellington; modernliği ve işlevselliği de içinde barındırıyor.


2015-06-28 16:24:00 615

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup