• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Lotus çiçeğinin saflığı şimdi kolyelerde

Lotus çiçeğinin saflığı şimdi kolyelerde

Duruluğun ve saflığının simgesi lotus çiçeği, özenli kadınlar için Favori’nin tasarımlarıyla buluşuyor.

Sadakati ve ruhsal uyanışı temsil eden ve manevi aydınlanmanın anahtarı kabul edilen Lotus Çiçeği motifli takılar, kadınların yine Favori’si olacak. Çamur içinde büyümelerine rağmen güneş ışığıyla buluştuğu zaman muhteşem ihtişamıyla serpilen Lotus Çiçeği, Favori’nin takılarında tekrar açıyor. Üzerine düşen yağmur damlaları ile harikulade bir görüntü oluşturan ve yüzyıllarca edebiyat dünyasında kendine yer bulan Lotus, birbirinden zevkli tasarımlarla buluşuyor.

Yunan, Çin, Mısır mitolojilerinde önemli bir yere sahip olan Lotus Çiçeği, kullandığı takılarda seçkin bir şıklık isteyen kadınlar için Favori’nin usta tasarımcıları ile hayat buluyor. Gösterişli ve göz alıcı altın ile saflığın ve arınmışlığın sembolü Lotus Çiçeğinin buluştuğu bu özel kolyeler, kadınların vazgeçemeyeceği birer aksesuar olacak.

Her zevke uygun, şık ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeken Favori, seçkin kadrosu tarafından elde özenle işlenen ürünlerinin tamamı Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretiyor.


2015-08-08 13:10:00 699

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup