• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Maloik Padma ile ruhunuzdaki sadeliği keşfedin

Maloik Padma ile ruhunuzdaki sadeliği keşfedin

Maloik, ruhun sadeliğini ve uyanışını temsil eden “PADMA” koleksiyonu ile doğal olana ve saflığa davet ediyor.

Takı ve aksesuarın stilin bir parçası olmaktan çok bir hayat tarzı olduguna inanan Maloik; sade ve modern tasarımlarıyla dogallıga davet ediyor.  Her parçayı felsefi bir ilham kaynagı ile tasarlayan Maloik, tüm koleksiyonlarını karmasadan uzaklıga inanan herkesin kullanımına sunuyor.

KOLEKSİYON İÇİN TIKLAYIN...

Inandigi felsefe dogrultusunda hareket eden Maloik, tüm tasarımlarında ısıgı ve elektrigi en iyi ileten materyallerden biri olan gümüsü tercih ediyor. 24 ayar altın ve rodyum kaplama ile farklı teknikleri bir araya getirerek minimal dokunuslar yaratan Maloik,  8 farklı koleksiyonu ile 32 farklı model ve bu modellerin renk ve mine varyasyonlarını sunuyor. Maloik koleksiyonları, isimlerini Hinduizm ve Budizm’den alıyor. Patel, Gopa, Bihu, Padma, Nen, Samma, Arya ve Rupa… Hepsinin anlamı temelde aynı seyi sembolize ediyor; aydınlıga giden yol ve iç huzur.

PADMA, Budizm’de kutsal olduğuna inanılan bir çiçek adı ve ruhun saflığını temsil ediyor. PADMA Drop Ring, PADMA Earrings, PADMA Trio Ring, PADMA Ring Set ve PADMA Chain Necklace parçalarından oluşan koleksiyonda, minimalizmin etkisinin modern dokunuşlarla ortaya koyulduğunu görebilirsiniz.


2013-11-21 16:02:00 665

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup