• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Miranda'nın seti Jewelry Shopping Fest'te

Miranda'nın seti Jewelry Shopping Fest'te

Roberto Bravo'nun eşşiz mücevher seti, Jewelry Shopping Fest'te görücüye çıkacak.

Dünyaca ünlü top model Miranda Kerr'in Antalya'da özel bir organizasyonda gerçekleşen Roberto Bravo defilesinde taktığı 3 milyon dolarlık set, 6-9 Şubat 2014 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek Jewelry Shopping Fest’te sergilenecek.

Sıra dışı kadınların tercihi dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo, Jewelry Shopping Fest'te Miranda Kerr için özel olarak tasarladığı 3 milyon dolar seti ve Sevgililer Günü koleksiyonlarını sergileyecek.

Roberto Bravo, Sevgililer Günü'nde aşkı sıra dışı yaşamak isteyenlere Sevgililer Günü için seçtiği koleksiyonlarıyla çok özel hediye alternatifleri sunacak. Roberto Bravo uzmanlarının özel tasarımı ve el işçiliğiyle hazırlanan koleksiyonlar Sevgililer Günü'nde aşkı anlatmanın en iyi yolu olacak.

Sevgilisine hediye almak isteyen beyleri ve mücevherleri arasında Roberto Bravo'nun sıra dışı tasarımlarına yer vermek isteyen kadınları Roberto Bravo standında bir de indirim sürprizi bekliyor. Seçili ürünlerin bulunduğu, festivale özel hazırlanan tasarımlarda %60'a varan indirim ziyaretçileri bekliyor.

2014 Mücevher trendleri açıklanıyor

Mücevher modasının nabzını tutan, tasarımlarına dünya trendlerini taşıyan Roberto Bravo, Jewelry Shopping Fest'teki standında ''Mücevher Sohbetleri'' etkinliği düzenleyecek. 2014 mücevher trendlerinin paylaşılacağı etkinlikte mücevher trend danışmanı tarafından mücevher modası ve değerli taşlar ile ilgili bilgiler festival ziyaretçileri ile paylaşılacak.

Miranda Kerr’in seti tura çıkıyor 

Antalya’da özel bir organizasyonda gerçekleşen Roberto Bravo defilesinde podyuma çıkan Miranda Kerr, Roberto Bravo tarafından özel olarak üretilen, Black Magic Koleksiyonu'na ait 3 milyon dolarlık set ile adından çokça söz ettirmişti. Miranda Kerr için özel üretilen, üzerinde 2014 adet mükemmel kesim pırlantanın yer aldığı set, Jewelry Shopping Fest'ten sonra 10-21 Şubat 2014 tarihleri arasında Aqua Florya ve 22 Şubat – 9 Mart 2014 tarihleri arasında Brandium AVM Roberto Bravo mağazalarında mücevher meraklılarının beğenisine sunulacak.


2014-02-07 15:25:00 1056

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup