• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Misfit’ten enerjinizi yükseltecek saatler

Misfit’ten enerjinizi yükseltecek saatler

Misfit, deniz sezonunda enerjinizi yükseltecek rengarenk aktivite saatlerini beğeninize sunuyor.

Deniz sezonu açıldı, güneşin enerjisiyle dolu hareketli günler yeniden başladı. Misfit’in şık ve stil sahibi aktivite saatleri Misfit Shine ve Misfit Flash, en derinlerde bile su geçirmeme özellikleriyle deniz sezonunda daha fazla hareket etmeniz için motivasyonunuzu artıracak yepyeni bir fitness deneyimi sunuyor.

Deniz sezonunun açılmasıyla güneşin ve plajların enerjisi hayatımıza yeniden hareket katmaya başladı. Misfit’in giyilebilir teknoloji alanında devrim yaratan dünyanın en şık ve stil sahibi aktivite saatleri Misfit Shine ve Misfit Flash, en derinlerde bile su geçirmeme özellikleriyle deniz sezonunda daha fazla hareket etmeniz için motivasyonunuzu artıracak.

İster denizde, ister havuzda yüzerken hareketlerinizi her an takip eden ve kaç kalori harcadığınızı size söyleyen Misfit Shine ve Misfit Flash, “kişisel fitness koçunuz” olarak kendinizi eğitmeniz için ideal bir seçenek. Fit olmak ve fit kalmak için sizi motive eden aktivite saatleri, metal malzemeden üretilen ve 50 metreye kadar su geçirmeyen Misfit Shine ile dayanıklı plastik malzemeden üretilen ve 30 metreye kadar su geçirmeyen Misfit Flash, çok farklı bir yüzme deneyimi sunuyor.

Sokakta yürürken, havuzda yüzerken, spor yaparken ve hatta uyurken aktivite seviyenizi her an takip eden Misfit’in şık aktivite saatleri ile ne kadar yürüdüğünüzü, kaç kalori harcadığınızı, uyku süresini ve kalitesini iOS ya da Android cihazına yüklenebilen uygulama sayesinde anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Misfit’in yaz renkleri ile şıklığı yakalarken, dikkatleri de üzerinize toplayacaksınız.

misfit+flash-watch.175tl.jpg

Sportmenlere özel şık ve stil sahibi aktivite saatleri

Red Dot ödüllü şık tasarımıyla dikkat çeken Misfit Shine ve fosforlu renkleriyle stil sahibi Misfit Flash, plajlarda tarzlarıyla fark yaratmak isteyenlerin hayatına renk katacak. . Misfit’in aktivite saatleri, özel bilekliği ya da klipsi ile her türlü kıyafete ve ayakkabıya tutturularak kullanılabiliyor. Misfit Shine ve Misfit Flash’ın en önemli özelliklerinden biri de her gün şarj etmeye gerek kalmadan 6 ay süreyle pille çalışması.


2015-08-01 12:28:00 751

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup