• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Modanın anahtarı Atasay Coronet'te

Modanın anahtarı Atasay Coronet'te

Sezonun trendi anahtar kolyeler Atasay Coronet’le modanın kapılarını açıyor.

Kalbimizin, gizli duygularımızın, günlüklerimizin, evimizin kapılarını açan anahtarlar şimdi de kadınların zarif boyunlarını süslüyor. Sezonun en gözde aksesuarı anahtar kolyeler, Atasay Coronet’in eşsiz tekniğiyle birleşiyor. Gösterişi ve şıklığı seven, aynı zamanda trendleri takip eden kadınlar için Atasay Coronet anahtar figürlü rose gold sedef kolye bu sezon kadınların vazgeçilmezi olacak. Akıllı karatların göz alıcı etkisi dünya patentli özgün tasarımlara getirdiği usta işçilikle bir devrim yaratan Coronet sezon modasını uygun fiyatlarla sunuyor.

Atasay Coronet kullandığı teknikle tasarımlarında tek taş görünümü sağlıyor, üstelik ışıltısına göre çok daha ulaşılabilir fiyatıyla. Dünya patentli  özgün tasarımlara getirdiği usta işçilikle bir devrim yaratan Atasay Coronet, pırlantanın ışıltısından ödün vermeden satın alma kolaylığı sunuyor. Yükseltilmiş merkez ve tırnaksız yerleştirme tekniğiyle işlenen pırlantalar, eşsiz tasarımlarla yüksek karatlı tek taş efekti veren bir mucize sunuyor. 

 Modayı yakından takip eden kadınların tercihi Atasay Coronet anahtar kolye ucu 14 ayar rose altın, 0,14 karat pırlanta ve 1,30 sedef değerli taştan oluşuyor.

ww-004.jpg

Şıklığına şıklık katmak isteyenleri Atasay mağazalarına bekliyoruz...


2014-08-13 12:39:00 1498

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup