• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Mon-Reve'den enerjinizi yükselten bahar dokunuşu

Mon-Reve'den enerjinizi yükselten bahar dokunuşu

Ünlü takı markası Mon-Reve “Betina Demişula” imzalı tasarımları ile baharın enerjisini üzerinizde taşımanızı sağlıyor.

Betina Demişula’nın yeni koleksiyonu “Deep Blue”, ilhamını, huzuru ve dinginliği temsil eden, kötü enerjilerden arındıran Applestone, Turkuaz ve Agat taşlarından alıyor. Koleksiyon, zarafet ile birlikte sağlığı, iç huzuru ve gökyüzü ile insan arasındaki bağlantıyı mükemmel bir uyumla sergiliyor.

Bilezikler, şahmeranlar, küpeler ve birbirinden farklı kolyelerin yer aldığı koleksiyonda, her biri değerli, doğal taşlar ile hazırlanan tasarımlar, baharın tüm enerjisini hissettiriyor. Koleksiyonda tercih edilen Turkuaz, Agat gibi taşlar şifasıyla insan bedenini kuvvetlendiriyor. Gök mavisi ve yeşilin rengarenk tonlarını harika bir yelpaze olarak bize yansıtan tasarımda; mutluluk vermesi, duygusal denge sağlaması, sadakat ve dostluğu temsil etmesi ile de harika bir hediye alternatifi oluyor.

FOTO GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

İstinye Park’ta bulunan Mon-Reve’nin şık butiğinde yeni sezon koleksiyonuyla birbirinden göz alıcı takılar sizi bekliyor! Doğal taşların pozitif etkileri ve Mon Reve’in özgün tasarımlarıyla bulunduğunuz her ortamda göz kamaştıracaksınız.


2015-03-30 00:53:00 723

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup