• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Mücevher sektörünün kalbi İstanbul'da atacak

Mücevher sektörünün kalbi İstanbul'da atacak

Ünlü tasarımcıların ürünleri, 'Jewelery Shopping Fest İstanbul'da tüketiciyle buluşacak.

37 yıldan bu yana devam eden İstanbul Mücevher Fuarı’nın yaratıcılarının imzasını taşıyan 'Jewelery Shopping Fest İstanbul' perakende alıcılarını ağırlayacak.  Bu festival, Uzak doğu ve Orta Doğudan gelen alıcılara ev sahipliği yapan Türkiye ekonomisine ve geçen yıl 3.3 milyar dolara düşen altın ihracatına da katkı sağlayacak.

SEVGİLİLER GÜNÜ ÖNCESİ DÜZENLENECEK

Şıklığı önemseyen, modayı takip eden ve takı tutkunu tüm kadınlar ve Beyler, Sevgililer Günüöncesi farklı markaların yüzlerce ürün alternatifini bir arada bulabilecek. Sevgililer günündenönceki son hafta organize edilecek, ünlü tasarımcıların koleksiyonlarının da sergileneceğietkinlikte mücevherdeki son trendler sergilenecek.

MİKA-DER İÇİN YARDIM GEÇESİ DÜZENLENECEK

Tam bir festival havasında geçecek olan Jewelry Shopping Fest Istanbul aynı zamanda önemli bir sosyal sorumluluk projesine de imza atacak. Minik kalplerle el ele Derneği (MİKA-DER) yararına gerçekleştirilecek olan yardım gecesinde ünlü sanatçılar ve çok sayıda kişi çocuklar için bir araya gelecek. Defilelerin de yapılacağı gecede UBM Rotaforte, giriş ücretinin yarısını yine aynıderneğe çocuklar yararına aktaracak.

Jewelry Shopping Fest Istanbul, 6-9 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ilk defa organize edilecek, Türkiye’nin tek mücevher alışveriş festivali olacak.

İHA


2014-01-28 18:45:00 801

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup