• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Mücevherde pastel tonların hakimiyeti sürüyor

Mücevherde pastel tonların hakimiyeti sürüyor

Türkiye’nin lider mücevher markası Altınbaş, 2014 – 2015 Sonbahar-Kış koleksiyonunu; gizemli morun ışıltılı tonlarıyla hazırladı.

Sonbahar mevsiminde, stil sahibi kadınların imajını tamamlayacak pastel renk etkisi; Altınbaş’ın feminen ve renkli tasarımları ile buluşuyor.

Altınbaş yeni sezona renkli ve cıvıl cıvıl bir ‘’Merhaba’’ diyor. 2014-2015 Sonbahar-Kış trendlerinde yer alan pastel renk etkisi, mücevherlerin büyülü dünyası ile buluşuyor.  

aa-019.jpg

Koleksiyonda yer alan mücevherlerde; masumiyet ve aşk teması ilham noktası olarak belirlendi. Romantik etkilerin renkli taşlar ile sunulduğu mücevherlerde; floral stil sezon trendlerini temsil ediyor. Günlük görünümlerini romantik etkiler ile tamamlamak isteyenlerin tercihi olacak koleksiyon, sonbahardan kışa geçilen serin günlere renk katmaya hazırlanıyor.

Güzelliğine ve gösterişine düşkün kadınlar için Altınbaş tarafından özel olarak tasarlanan; renkli taşların hakimiyetindeki yüzükler, kolyeler ve küpelerin yer aldığı koleksiyon; sizi sofistike bir kimliğe büründürecek.

altinbas-(1).jpg

Giysinin stiline büyük katkısı olan mücevherler, kişinin zevki ve kişiliği hakkında da önemli ipuçları veriyor. Sonbaharın gelmesiyle Mor’un en güzel tonlarının hakim olacağı Altınbaş’ın yeni sezon ürünlerini, hem gece hem gündüz kullanımına uygun olarak tercih edebilirsiniz…


2014-10-13 17:55:00 1196

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup