• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Novak Djokovic için özel tasarlanan koleksiyon

Novak Djokovic için özel tasarlanan koleksiyon

Premier, Novak Djokovic için özel bir seri hazırladı.

Premier, Novak’ın Seiko saat koleksiyonu arasında gece dışarı çıkarken kullanmayı tercih ettiği bir model. Yoğun programından dolayı her gece dışarı çıkma olanağı bulamayan Novak, Premier koleksiyonundaki saatler arasından Kinetic Perpetual kalibreyi, “ayarla ve unut” özelliğinin sağladığı kolaylık nedeniyle tercih ediyor. 2015 yılı için, Novak’ın bu olağanüstü kalibre tercihinden yola çıkarak özel bir seri hazırlandı.

Novak Djokovic Special Edition (Özel Üretimi)

Novak’ın tenisteki kalitesini tanımlayan güç, mükemmellik ve dayanıklılık yeni Premier Kinetic Perpetual serisine ilham kaynağı oldu. Novak tüm yılını, gece gündüz, hem kapalı, hem açık, toprak, çim veya sert kortlarda tenis oynayarak geçiriyor. Novak Djokovic özel üretim serisinin bu 4 tasarımındaki her bir kadran Novak’ın efsanevi tenis oyuncusu olma yolundaki olağanüstü yolculuğunda karşılaştığı farklı durumları yansıtıyor. Seiko bu yolculuğunda Novak‘ın yanında olmaktan ve onu yaşamının her anında doğru saatle desteklemekten onur duyuyor. Novak Djokovic için özel tasarlanan Premier Kinetic Perpetual serisinde yer alan saatler, kasanın arka yüzünde Novak’ın imzasını taşıyor ve özel bir kutu ile sunuluyor.

aa-040.jpg

Kinetic Perpetual. Seiko’nun Kinetic Başarısının Zirvesi

Kinetic Perpetual kalibre, Seiko’nun saat yapımındaki enerji yönetimi ustalığının canlı bir kanıtı. Her Kinetic kalibrede olduğu gibi saat enerjisini vücudun hareketinden alır ama Kinetic Perpetual’da bu enerji eşi benzeri görülmemiş pratik bir yöntemle depolanır. Saat kullanılmadığında kendiliğinden uyku moduna geçer, dört yıla kadar zamanı ve tarihi tam olarak hatırlar. Tekrar kullanılmaya başlanması ile saat uyanarak, Şubat 2100’e kadar olan artık yıllar da dahil olmak üzere, doğru zamanı ve tarihi göstererek çalışmaya başlar. Seiko’nun eşsiz Kinetic başarısının zirvesi olan Kinetic Perpetual, kolaylığı ve hassasiyeti ile zaten dünyanın her tarafından birçok kişinin beğenisini kazandı.


2015-07-06 14:22:00 828

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup