• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Ona pırlantanın en ışıltılı halini hediye edin...

Ona pırlantanın en ışıltılı halini hediye edin...

Coronet’in eşsiz tekniğinin ışıltısıyla ona kendisini kraliçeler gibi şık ve zarif hissettireceksiniz.

Bu Sevgililer Günü’nde ona Coronet’in şık tasarımlı pırlantalarının eşsiz ışıltısını hediye edin. Akıllı karatların göz alıcı etkisi dünya patentli özgün tasarımlara getirdiği usta işçilikle bir devrim yaratan Coronet’in, gücün ve aidiyetin simgesi taç şekildeki kolyesi ile ona her daim kendisini bir kraliçe gibi güçlü hissettireceksiniz. Son dönemde yükselen mücevher trendleri arasında yer alan şık ve gösterişli taç sembolünün üstüne ustalıkla yerleştirilmiş Coronet tektaşla kraliçenizi mutlu edebilirsiniz.

Coronet’in Sevgililer Günü için bir diğer hediye alternatifleri arasında yer alan modern pırlantalı yüzüğü ise parmaklarda trendy bir etki yaratarak sevgilinizin hem gündüz hem de gece şıklığının tamamlayıcısı olacak. Pırlantanın ışıltısında ödün vermeden satın alma kolaylığı sağlayan Coronet ile hem sevgilinizi hem de kendinizi mutlu edeceksiniz.

Girdiği her ortamda tarzından ve şıklığından söz ettirmek isteyen kadınların tercihi Coronet tasarımlarıyla onu mutlu etmek için siz de en yakın Atasay mağazasına uğrayın.


2015-01-09 13:09:00 729

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup