• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Yen yılda sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermenin en indirimli yolu...

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getirecek Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde, sertifikalı ve ihraç fazlası ürünler, %70’e varan indirimlerle satışa sunulacak.

25-29 Aralık 2013 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yaklaşmakta olan yeni yıl için büyük fırsatlarda dolu. Siz de sevdiklerinize çok özel ve değerli bir hediye etmek isterseniz, bu özel indirim günlerini şimdiden ajandanıza kaydedin.  Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası ürünler, %70’e varan indirimlerle ve 12 taksit imkanıyla satışa sunulacak.

Ücretsiz Bakım ve Onarım, Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde

Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Sarraf atölyesi olarak hizmet verecek olan bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.

Pırlanta Meraklısı Ziyaretçiler İçin Özel Sergi

 “Madenden Mücevhere Pırlantanın Yolculuğu” sergisi, ziyaretçileri bekleyen diğer sürprizlerden biri. Pırlantanın tarihteki yolculuğu, madenlerden yeryüzüne çıkarılışı, pırlantanın bilinmeyen yönleri, 2014 pırlanta trendlerinin anlatılacağı sergide ayrıca “pırlanta almanın sırları” konulu workshop çalışması da yer alacak.

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Tarih: 25-29 Aralık 2013

Yer: Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi

Ziyaret Saatleri : 10.30  - 19.30


2013-12-20 05:00:00 919

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup