• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde çılgın kampanyalar

Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde çılgın kampanyalar

Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde, indirimin yanı sıra firmaların dağıtacakları hediyeler de dikkat çekiyor.

25-29 Aralık 2013 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yaklaşmakta olan yeni yıl için büyük fırsatlarda dolu. Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherlerin, yüzde 70’e varan indirimlerle ve 12 taksit imkanıyla satışa sunulmasının yanı sıra mücevher firmalarının yapacağı kampanyalar ve hediyeler de dikkat çekiyor.Kuyumculuk sektöründe yatırıma yönelik ürünleriyle hizmet veren İsgold İstanbul, yeni ürünü "Şans Altın" ile ilk kez bu fuarda tüketiciyle buluşuyor. Beş gün süresince eğlenceli yarışmaların sonucunda verilecek "Şans Altın" hem etkinlik boyunca hem de 2014 yılı sonunda da kazandırmaya devam edecek.

Ekrem Büyük Mağazacılık, alışveriş yapan herkese 200 TL hediye çeki etmenin yanı sıra çok özel fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Fuara özel 70.080 $ değerindeki pırlantalı küpe 49.000 $’dan, 176.440 $ değerindeki pırlantalı gerdanlık ise 123.500 $’dan satışa sunacak.

Ser Diamond, “Hedefi vurun, elması götürün” diyerek dünyada bir ilki gerçekleştirecek. Çekilişsiz, kurasız 2000 TL ve 20.000 TL arası mücevherleri bedava kazanma şansı verecek. Regold, 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese orijinal boy parfüm, Pırıltı Alyans ise, alışveriş yapan herkese “anturaj set veya kol düğmesi” hediye edecek. Tekvin Pırlanta’dan alışveriş yapanların hediyesi ise pırlantalı kutup yıldızı kolye olacak.

Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Sarraf atölyesi olarak hizmet verecek olan bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.“Madenden Mücevhere Pırlantanın Yolculuğu” sergisi, ziyaretçileri bekleyen diğer sürprizlerden biri. Pırlantanın tarihteki yolculuğu, madenlerden yeryüzüne çıkarılışı, pırlantanın bilinmeyen yönleri, 2014 pırlanta trendlerinin anlatılacağı sergide ayrıca “pırlanta almanın sırları” konulu workshop çalışması da yer alacak.

İHA


2013-12-28 04:32:00 1419

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup