• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Özge Ulusoy, Jival Magazin'e kapak oldu

Özge Ulusoy, Jival Magazin'e kapak oldu

Ünlü manken Özge Ulusoy, Jival Magazin’in son sayısı için Jival’in birbirinden güzel ve yeni takılarıyla kamera karşısına geçti.

Jival’in, koleksiyonlarını tanıtmak ve sektöre ilişkin bilgiler vermek amacıyla kendi bünyesinde hazırladığı Jival Magazin, 14’üncü sayısıyla yeniden takı severler ile buluştu. Jival Magazin”in 2016 yılı sayısında ünlü manken Özge Ulusoy, kendi seçtiği koleksiyonlarla kameralara poz verdi.

jival-magazin-2016-yili-kapagina-ozge-ulusoy-u-tasidi_19225_1920x0.jpg

ÖZGE ULUSOY: TAKI HEDİYE ETMEYİ SEVERİM

Özel hayatından güzellik sırlarına dair samimi açıklamalarda bulunan ünlü manken Özge Ulusoy, mücevherleri, renkli takıları ve aksesuarları sevdiğini belirtirken “Annemin hatırası olan bir kolyem var. Çok uzun zamandır boynumda ve neredeyse hiç çıkartmam” dedi. “Aşkın gücüne inanırım. Bence bir ilişkide en önemli unsurun saygı olduğunu düşünüyorum” diyen Ulusoy; ailesine, arkadaşlarına ve kendisine de vakit ayırmaktan hoşlandığını söyledi.

jival-magazin-2016-yili-kapagina-ozge-ulusoy-u-tasidi_19225_540x0.jpg

Sevdiklerine hediye almanın kendisi için büyük bir keyif olduğunu söyleyen Ulusoy, “Sevdiklerime hediye alırken öncelikle tarzlarına göre hareket ederim. Aksesuar ve takı en sevdiğim hediyeler arasındadır” diye konuştu.  


2016-07-18 14:23:00 1017

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup