• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Pandora'dan iki yeni koleksiyon

Pandora'dan iki yeni koleksiyon

Pandora, sonbahar öncesinde 2 yeni koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora’nın “Seyahat” ve “Sevimli Dostlarımız” temalı sonbahar öncesi yeni koleksiyonları ile anılarınızı ve sadık dostlarınızın sevgisini her an bileğinizde taşıyabilir ya da sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

1-018.png

Seyahat Tutkunları İçin “Pandora Seyahat”

Pandora saf gümüşten ürettiği yeni serisi “Seyahat” ile unutamadığınız yolculuklarınızı ölümsüzleştiriyor. Her biri seyahat ettiğiniz ülkelerdeki eğlence dolu dakikaları ve anılarını hatırlatan el işçilikli mine detaylı renkli bayraklar ve kübik zirkon taşlarla dekore edilmiş charm’lar ile anılarınız her zaman sizinle.

Türk bayrağının da yer aldığı koleksiyonda dünyanın en sevilen ilk on seyahat destinasyonundaki ülkelerin kalp şeklindeki saf gümüşten üretilmiş, mineli bayrak charmlar’ı görülmeye değer.

Seyahatlerin vazgeçilmezi siyah mineli ve ışıltılı taş detaylı sevimli fotoğraf makinası, keşfedeceğiniz yeni yerleri hatırlatan üzerinde All Around the World “Dünya’nın etrafında” yazan kalp şeklinde taşlı yeni Dünya charm’ı, uzak ülkelerden yollanan Wish You were Here “Keşke burada olsaydın” veya Bonjour “Merhaba” yazan kartpostal charm’ları ile bilekliğinizi dünyayı gezen bir hikaye anlatıcısına dönüştürebilir, kendinizin ve sevdiklerinizin seyahat tutkusunu unutulmaz kılabilirsiniz.

2-016.png

Sevginizi Anlatmak İçin “Pandora Sevimli Dostlarımız”

Pandora’nın hayatımıza renk katan dostlarımızdan ilham alarak tasarladığı “Sevimli Dostlarımız” charmlar’ı ile evcil dostlarınız her zaman sizinle.

Her biri saf gümüşten üretilen arkadaş canlısı kedi, sevimli köpek, taşlı pati deseni ya da kalp şeklinde “I love my pet” yazılı charm’lar ile evcil dostlarınız ile aranızdaki kayıtsız sevgiyi yansıtabilirsiniz.

Pandora “Seyahat” ve “Sevimli Dostlarımız” ürünleri 30 Temmuz’dan itibaren tüm Pandora Mağazalarında satışa sunulacak.


2015-08-03 18:08:00 979

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup