• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Pandora'dan en özel mezuniyet hediyesi

Pandora'dan en özel mezuniyet hediyesi

Pandora’nın sembolik charm’larıyla mezuniyet gününü unutulmaz anlar arasına katın...

Küçük kızınız mezun oluyor. İlk bale ayakkabılarını aldığınız gün hafızanızda, kelebek gibi süzülüyordu sahnede. Şimdi de kendi hayatında süzülmeye devam edecek. Belki de sizden başka bir şehirde hatta ülkede... Unutulmaz anılarınızı canlı tutmak için ona, sizin hikayenizi yaşatan Pandora charm’ları ile tasarladığınız bilekliği hediye edin, her an sizi yanında hissetsin.

UNUTULMAZ ANLAR YARATMAK

Çoğumuz için hayatta büyük önem taşıyan ilk ev, ilk bebek, ilk dans gibi unutulmaz anlardan biri de mezuniyettir. Kendi bireyselliklerini kucaklamaları ve kişisel stillerini ifade etmeleri için kadınlara ilham veren Pandora’nın romantik ve feminen mücevherleri, hayatın unutulmaz anlarını yakalıyor.

s-081.jpg

Pırıltılı zirkon taşlar veya incilerle bezenmiş ya da renkli mineyle kaplanmış, el işçiliği ile bitirilmiş 700’den fazla saf gümüş, altın ya da Murano camından charm’lar ile kızınızın ve kendi stilinizi yansıtabilir ya da hikayenizi oluşturabilirsiniz.

12 – 14 Haziran tarihlerinde Pandora mağazalarından yapacağınız 299₺ alışverişinize 179₺ değerindeki gümüş bileklik,Pandora’dan mezuniyet hediyesi.


2015-06-10 14:35:00 1599

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup