• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Pandora'nın yeni serisi: Semboller ve Rakamlar

Pandora'nın yeni serisi: Semboller ve Rakamlar

Pandora'nın yeni serisi, tarih ve efsanelerden esinlenen değerli motifleri bir araya getiriyor.

Unutulmaz anlara adanan, kişisel tarzın zarif simgelerini buluşturan yeni sembol bilezikler, Pandora markasının DNA'sını ve modern kadının kendini ifade etme yolculuğunda keşfettiklerini yansıtıyor. 

Göz alıcı bir görünüm ve kalite amaçlanarak, geleneksel lüks mücevherciliğin detaycılığı ve ustalığıyla tasarlanan yeni serinin narin zincir bilezikleri, klasik sembolleri kullanmanın şık ve fark yaratan bir yolunu sunuyor. 

Oksitlenmiş gümüş yüzeyleri ve kübik zirkon taşları, bileziklere vintage duygusu katarken şans ve uğuru çağrıştıran formları, takan kişiye özel bir yoruma dönüşüyor. 

Bilezikler, hayatınızdaki unutulmaz anları sembolize eden Sonsuzluk simgesi; tutku ve sevgi ile dolu Kalp; şanslı Yonca ve At nalı; yaşamda seçtiğiniz yolda sizi koruyan ve rehberlik eden Fatima'nın eli gibi değerli charm'larla süslü.

Pandora'nın yeni bileziklerini, ince halka bilezikleriyle birarada takarak anlam taşıyan trend bir görünüm kazanabilir ya da tek tek takarak çarpıcı ama size özgü sade bir stil yaratabilirsiniz.

SEMBOLLER VE RAKAMLAR 

Bu sezon Pandora mücevherleri varlık ve stilin hikayesini anlatıyor. Derin anlamlar, kelimelere ihtiyaç duymaksızın, semboller ve rakamlarla anlatılıyor. Modern ve minimalist bir görünüm Pandora’nın yeni serisindeki semboller ve rakamlarla ortaya çıkıyor. 

Yeni sezona özel hazırlanan 14k pembe altından kübik zirkon taşlı charm'lar, eşsiz renkleriyle bileziklere vintage bir görünüm kazandırıyor. Anahtar charm'ı varlığın, aşkın ve sağlığın kapılarını açarken pembe altının sıcaklığıyla ışıldıyor. Pırıltılı kübik zirkon ve oksidize saf gümüş ile süslenen rakam charm'larla - doğum günü, yıl dönümü ya da elde edilen bir başarı gibi- hayattaki unutulmaz anlarınıza vurgu yapabilir ya da uğurlu sayınızı size şans getirmesi için üzerinizde taşıyabilirsiniz. 

Mikro set kübik zirkon ile süslenen yeni sezonun sembol ve rakamları stilinizin kalıcı bir parçası olmaya aday. 

Zincir bilezikleri bir arada kullanarak görünümlerini kişiselleştirebilir ya da seçtiğiniz bilezik ve kolyelerinize umutlarınızı, rüyalarınızı ve arzularınızı yansıtan semboller ekleyebilirsiniz. Trendleri yansıtan bir stil sahibi olmak, geçmiş hatıraları canlı tutmak ya da hayatın yeni ve değerli anlarını unutulmaz kılmak için Pandora'nın sizin için tasarladığı yeni sezon koleksiyonundaki farklı malzemeleri bir arada kullanabilirsiniz. 

Modahaber.com


2014-09-10 02:04:00 815

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup