• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Pınar Altuğ mücevher koleksiyonunu tanıttı

Pınar Altuğ mücevher koleksiyonunu tanıttı

İsmini, Pınar Altuğ Atacan’ın annesinden alan koleksiyon, birbirinden şık mücevherlerden oluşuyor.

Ekranların sevilen ismi Pınar Altuğ Atacan’ın yalnızca Lidyana.com’da satışa sunulacak olan mücevher markası Selma byPınarAltuğ’un basın toplantısı Bebek Happily Ever After’da düzenlendi. Işıl Reçber, Zeynep Ilıcalı, Sitare Akdilek,  Didem Uzel Sarı, Eylem Şenkal, Pınar Tezcan, Pervin Ersoy ve Burcu Hattat gibi bir çok ünlü ismin katıldığı basın toplantısında keyifli anlar yaşandı.

FOTO GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Kendi tasarımlarından oluşan koleksiyonu sevenleriyle buluşturduğu için oldukça heyecanlı olan Pınar Altuğ Atacan,“Anneler kızları için idoldur. Ben anneme hayrandım. O her zaman en güzel, en özeldi. Nasıl makyaj yaptıysa, ben de öyle yaptım. O ne giydiyse ben de giydim. Annem gibi ben de mücevheri hep çok sevdim. Genç yaşlardan itibaren kendime takı almak istediğimde para biriktirdim. Küçücük de olsa, kuyumcularda kendi takılarımı yaptırdım. Bu tutkumu paylaşmaya karar verdiğim an Annem bir şekilde yanımda olmalıydı ve bana öğrettiği bu zevki paylaşmalıydık. Özel bir Annenin, kıymetli kızına bıraktığı ölümsüz anı ve zevklerin bir karması olan Selma byPınarAltuğ markası böyle doğdu” dedi.

Pınar Altuğ Atacan’ın annesinden esinlenerek hazırladığı eşsiz mücevher koleksiyonu Selma  byPınarAltuğ’a sadece Lidyana.com’dan ulaşabilirsiniz. 


2015-03-28 13:33:00 1192

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup