• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Prenses Kelly'nin mücevherleri geri döndü

Prenses Kelly'nin mücevherleri geri döndü

Cartier, Prenses Grace Kelly'nin mücevherlerini Grace of Monaco için yeniden yarattı...

Cartier'nin Paris'te 13 rue de la Paix'de bulunan efsane butiği, Olivier Dahan'ın yönettiği 'Grace of Monaco'nun final sahnesine ev sahipliği yaptı.

Cartier'nin Paris'te 13 rue de la Paix'de bulunan efsane butiği, Olivier Dahan'ın yönettiği 'Grace of Monaco'nun final sahnesine ev sahipliği yaptı. Film, Prenses Grace rolünü oynayan Nicole Kidman'ın, Cartier mücevherleri içinde ışıldarken kendini kraliyet sorumlulukları ve ailesine adamak içinHollywood kariyerine son verdiğini basına açıklamasıyla son buluyor. Filmin ilk gösterimi, 67'inci Cannes Film Festivali'nde yapılacak.

Prens Rainier'in Prenses Grace'e evlilik teklifi yaptığı 10.47 karat baget yüzüğü tasarlayan ve düğün hediyesi olarak bir çok mücevher hazırlayanCartier'nin, Grace Kelly ile uzun yıllar süren sadık bir ilişkisi oldu. Grace Kelly'nin hayatını konu alan ve çekimleri sırasında Cartier'nin uzmanlığına sıkça başvurulan 'Grace of Monaco' için, Monaco Prensliği'nin onayıylaCartier atölyelerinde 5 kraliyet mücevherinin reprodüksiyonları hazırlandı. Bu tarihi reprodüksiyonların yanı sıra, Maria Callas'ı canlandıran Paz Vega için zümrüt gerdanlık, Prince Rainier'i canlandıran Tim Roth ve Aristotle Onassis'i canlandıran Robert Lindsay için saat ve aksesuarlar gibi bir çok parça, Cartier tarafından prodüksiyon ekibine sunuldu.


2014-04-10 16:58:00 1054

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup