• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Raymond Weil'in yeni yüzü; Katheryn Winnick

Raymond Weil'in yeni yüzü; Katheryn Winnick

Raymond Weil saatleri Toccata serisinin yeni yüzü; “Vikingler” dizisinin güzel oyuncusu Katheryn Winnick oldu.

Büyüleyen güzelliği, farklı enerjisi ve doğal karizmasıyla Winnick, Raymond Weil kadın serisi Toccata’nın tüm özelliklerini taşıyan bir marka elçisi…

Raymond Weil’in bir kemanın zarif çizgilerinden esinlenen kadın serisi Toccata’nın yeni yüzü Katheryn Winnick oldu. Aldığı ödüllerle son yılların gözde oyuncuları arasında yer alan Kanadalı aktris Winnick, özgür ruhu ve güçlü kişiliğiyle Raymond Weil markasının tüm özelliklerini yansıtıyor.

1449560311_raymond_weil_toccata_5388_____3.420_tl.png

Raymond Weil CEO’su Elie Bernheim bu işbirliği için “Katheryn Winnick ile Vikingler dizisinin setinde tanıştığımda güçlü karakterinden ve doğal güzelliğinden çok etkilendim. Winnick’in özelliklerinin kadın koleksiyonumuzla çok örtüştüğünü düşündüm ve yeni marka elçimiz olmasından büyük mutluluk duydum” diye belirtiyor.

Katheryn Winnick ise Raymond Weil’in yüzü olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Winnick; “Raymond Weil, kişisel tarzı ve bireysel seçimleri yansıtan elegan saatler sunuyor. Kadınların içsel gücünü ve güzelliğini ön plana çıkaran markayla aynı tutkulara sahibiz. Ayrıca gündelik hayatımda çok sık seyahat eden biri olarak, saat benim içim hem bir aksesuar hem de günlük hayatımı düzenleyen bir unsur.” diye ekliyor.

Toccata, göz alıcı mavi rengi ve minik pırlantalarla süslü gövdesiyle zamansız bir şıklığın sembolü oluyor. Modelde; 34 mm kasa boyutunun yanı sıra, çelik kayış ve çelik kasa bulunuyor. Detaylarının ince bir ustalıkla işlendiği Toccata, mavi mineli ve 11 pırlantalıkadranıyla da büyük beğeni topluyor.


2015-12-08 15:04:00 644

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup