• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Rayna’ss Aşk Taşı Koleksiyonu ile büyülüyor

Rayna’ss Aşk Taşı Koleksiyonu ile büyülüyor

Rayna’ss Jewellery, yeni zümrüt seti ile göz kamaştırıyor.

Doğada dayanıklılığın ve az bulunurluluğun bir bileşimi olarak karşımıza çıkan ve tarih boyunca insanları büyüleyen zümrüt, aynı zamanda koşulsuz aşkın da bir simgesi oldu. Yüzyıllar boyunca aşk, sevgi, bilgelik ve ölümsüzlüğü sembolize eden zümrüt; değerli taş ve mücevher işlemeciliğinde fark yaratan ve eşsiz tasarımlarıile öne çıkan Rayna’ss Jewellery zanaatkarlarının elinde yeniden şekillendi. Raynass’ın kendine has yorumu ile göz alıcılığı bir kat daha artan zümrütler, küpe ve kolyeden oluşan çok özel ikili bir set ile herkesi büyülüyor.
 
Şans ve bereket getirdiğine de inanılan zümrüt, Rayna’ss Jewellery’nin eşsiz koleksiyonunda yeniden yorumlandı.Rayna’ss Jewellery Kurucusu Haço Keleş “İstanbul Kapalıçarşı’da 1998 yılından beri hizmet veren, geleneksel ve modern çizgileri koleksiyonlarında birleştirmeyi misyon edinmiş bir mücevher firması olduklarını belirten Rayna’ss JewelleryKurucusu Haço Keleş,  zümrüt koleksiyonu ile oldukça iddialı olduklarını söylüyor.

s-090-001.jpg
 
Küpe ve kolyeden oluşan çok özel bir zümrüt seti tasarlayan Rayna’ss, bu değerli taşı pırlantanın ışıltısı ile birleştirerek çok özel bir hediye setine dönüştürüyor.  Zümrüt ve pırlanta taşların kullanıldığı set, göz kamaştırmasının yanında Rayna’ss kalitesi ve güvencesi ile mücevher sevenlerin ilgisine sunuluyor. Bu yeni ve özel set, özellikle eşler ve evliliğe ilk adımı atmaya hazırlananlar için kaçırılmaması gereken bir hediye seçeneği oluşturuyor. 


2015-08-24 13:08:00 1023

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup