• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Rayna'ss ile zarafetinize zarafet katın

Rayna'ss ile zarafetinize zarafet katın

Kadınlar için zarafetin, eşler içinse bağlılığın bir sembolü olan yüzükler, Rayna’ss Jewellery’nin ince dokunuşlarıyla yeniden can buluyor.

Geleneksel takı sanatını modern çizgiler ve yenilikçi tasarım anlayışıyla birleştiren ünlü mücevher markası Rayna’ss Jewellry, onlarca parçadan oluşan ve her keseye uygun yüzük koleksiyonları ile göz kamaştırıyor!

Yüzük, Hititlerden antik Mısır dönemine, arkaik Yunan devrinden, Roma İmparatorluğu dönemine ve modern çağlara dek neredeyse 8.000 yıldır kullanılan bir aksesuar. Tarih boyunca çoğu zaman sevginin ve bağlılığın bir sembolü olarak görülen yüzükler aynı zamanda bir kadının en dikkat çeken takılarından biri olarak her yaştan bayanın,  zarafetine zarafet katıyor. Son derece köklü geçmişe sahip mücevher sanatı, şimdilerde ise yeni materyaller, yenilikçi üretim teknikleri ve nefes kesen tasarımlarla birlikte adeta altın çağını yaşıyor. Takı ve mücevher tasarımı ve işlemeciliğinin ünlü ismi Rayna’ss Jewellery ise sihirli dokunuşlarla yüzüklere adeta yeniden can veriyor.

screenshot_1-036.png

Birbirinden çarpıcı pırlanta, safir ve zümrüt yüzükleri ile iddialı olan Rayna’ss Jewellery, her keseye hitap eden çok özel yüzük tasarımlarına imza atıyor. Değerli ve yarı değerli taşlarla entegre edilmiş onlarca farklı modele sahip firma, bayanların zarafetine zarafet katma iddiasında. 1998 yılından beri Kapalıçarşı’da hizmet veren ve kendine has tasarımları ile büyük beğeni toplayan Rayna’ss Jewellery, bu alanda Türkiye’deki en yenilikçi ve öncü firmalardan birisi konumunda.

Temel olarak, insanların duygularının en güzel ifadesi olan mücevher sektörüne otantik ve spritüel bir bakış açısı kazandırmayı hedefleyen Rayna’ss, onlarca farklı yüzük tasarımı ile özel ve sıradışı olmayı da başarıyor.

Rayna’ss Jewellery Kurucusu Haço Keleş “Yenilenen koleksiyonumuz, zarafetine zarafet katmak isteyen kadınların olduğu kadar, eşlerine bağlılık sembolü yüzük hediye etmek isteyen erkeklerin de ilgi odağı olacak” diyor.


2015-08-09 14:00:00 837

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup