• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Raynass'ın çok özel tasarımları Lidyana'da !

Raynass'ın çok özel tasarımları Lidyana'da !

Raynass’ın göz alıcı mücevherleri Lidyana kullanıcılarıyla buluşuyor.

Raynass Jewellery, Lidyana kullanıcıları için çok özel tasarımlarını görücüye çıkardı. Safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşların pırlanta zarafeti ve ışıltısıyla buluştuğu yüzükler, kolyeler, bileklikler ve küpeler adeta göz kamaştırıyor.

1441193102_raynass_yuzuk.jpg

Raynass Jewellery, Lidyana.com kullanıcıları için özel tasarımlarını görücüye çıkardı. Tutkunun rengi kırmızı, gücün ve bereketin rengi yeşil, huzurun ve dinginliğin rengi mavi! Kısacası her zevke ve ruh haline uygun, birbirinden özel Raynass takılar, Lidyana kullanıcıları için çok özel fırsatlarla birlikte sunuluyor. Zümrüt, yakut, topaz ve safir gibi değerli taşların da özenli işçilik sayesinde pırlanta ile buluştuğu takı parçaları aklınızı başınızdan alacak!

1441193103_raynass_yuzuk__8_.jpg

Lidyana için özel hazırlanan tasarımlarla ilgili bilgiler veren Rayna’ss Jewellery Kurucusu Haço Keleş “Tasarımlarımızın tamamı yeni ve göz alıcı. Bu birbirinden kıymetli takıları Lidyana kullanıcıları için özel bir kampanya ile sunmaktan dolayı son derece mutluyuz. Lidyana kullanıcıları, göz alıcı pırlanta kolyelerimize, yakut bileziklerimize, zümrüt yüzüklerimize ve safir küpelerimize çok özel fırsatlarla sahip olabilecekler” diyor.

1441193110_raynass_yuzuk__4_.jpg

Raynass’ın bu yıla özel tasarladığı ve Lidyana üzerinde satışa sunulan yeni setlerinde değerli taşlar ve pırlantalar, sade bir tasarım ve mükemmel bir işçilikle buluşuyor. Yaz ışıltısı, ve sonbahar esintileri temalı bu yeni set parçaları; roz altın, elmas ve pırlanta kombinasyonu ile şekilleniyor. 1998 yılından beri Kapalıçarşı’da hizmet veren ve kendine has tasarımları ile büyük beğeni toplayan Rayna’ss bu özel kampanya ile birlikte şimdi Lidyana kullanıcıları ile buluşuyor.

1441193186_raynass_yuzuk__3_.jpg


2015-09-04 15:08:00 920

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup