• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Renklerin büyüsü altınla buluşuyor

Renklerin büyüsü altınla buluşuyor

Belle Atasay; zarafet ve inceliğe önem veren tarz sahibi kadınların dünyalarını süslemeye devam ediyor.

Yarı değerli taşlarla renkli bir şıklık yaratılabileceğinin en iyi örneği olma niteliği taşıyan “Self” koleksiyonuna ait bileklikler, mücevherin ışıltısını renklerin enerjisiyle bütünleştiriyor.

Altının renkli taşlarla ahenkli dansını, farklı mücevher alternatiflerinin hayat verdiği capcanlı bir koleksiyonla karşımıza çıkaran Belle Atasay, stiliyle konuşturmayı seven kadınları kendine çekiyor. Ay taşının zarafeti, alexandrite taşının ağırbaşlılığı, rose quartzın romantizmini altının sarı rengiyle en yalın şekilde harmanlayan, öte yandan zarif tasarımıyla da dikkatleri üzerine toplayan Atasay Belle “ Self” koleksiyonunda yer alan bileklikler, günün her anında ışık saçıyor. Renkli taşlarla hazırlanan tasarımlar; ister iş yemeğinde, ister kokteylde şıklığını konuşturmak isteyen kadınlara yeni bir bakış açısı sunuyor.

belle_atasay.jpg

Özlem Süer’in moda konsepti danışmanlığında, Atasay’ın ödüllü tasarım ekibi tarafından geliştirilen Belle Atasay’ın renkli ve trendy tasarımlarıyla buluşmak için Atasay mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli.


2014-09-17 23:59:00 1048

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup