• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Renklerin ihtişamı

Renklerin ihtişamı

Bu yılın gözdesi olan renkli taşlar Karun Kıraç'ta ölümsüz formlara kavuşuyor.

Safirden kehribara renkli taşların tasarımlarıyla adeta hikâye yaratan Karun Kıraç, özellikle değerli taş ve ihtişam seven ancak bunları günlük hayatta da kullanmak isteyenlere hitap ediyor.

Kişiye özel üretim yapan, 400 yıllık aile mesleğini geleceğe taşıyan Karun Kıraç’ın markası Karun Mücevher, mücevher modasına yön veriyor. Bu yılın gözdesi olan renkli taşlar Karun Kıraç'ta ölümsüz formlara kavuşuyor. Safirden kehribara renkli taşların tasarımlarıyla adeta hikâye yaratan Karun Kıraç, özellikle değerli taş ve ihtişam seven ancak bunları günlük hayatta da kullanmak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kıraç'ın müşterilerinin hayalini gerçeğe dönüştüren tasarımların yansıması olan renkli mücevherler hem abiye hem spor tarzı olanlara hitap ediyor.

Karun Kıraç, "Renkli taşlarla hazırlanan mücevherler kasada özel günleri beklememeli, biz tüm bunları düşünerek tasarlıyoruz… Mücevher günlük hayatın parçası olmalı, stilinizin yüzde yetmişine her zaman uymalı, gece gündüz tamamlamalı" diye konuştu.

Bu arada Karun Mücevher’de sadece kadınlar değil erkekler için de özel ve sıra dışı tasarımlar bulabilirsiniz. Deri ve değerli madenlerin birleşiminden oluşan bileklikler ve kolyeler ön plana çıkarken kol düğmeleri veya tespihler de stilini tamamlamak isteyen erkekleri bekliyor.


2016-06-25 16:29:00 769

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup