• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Reverso 85. yaşını kutluyor

Reverso 85. yaşını kutluyor

Jaeger-LeCoultre Venedik’te Reverso saatin 85. yaşını kutluyor.

On yılı aşkın süredir Jaeger-LeCoultre sinemacılık sanatını teşvik etmeye ve tüm yönleriyle tanıtmaya olan kararlılığını sergilemeyi sürdürüyor. Marka film yapan sanatçılarla kol kola çalışmak konusunda eşsiz bir konuma sahip gibi görünüyor: her iki taraf da akıp giden anları yakalamaya yönelik bir tutku duyuyor.

6 Eylül günü Jaeger-LeCoultre Venedik Tersanesi’nde Reverso saatinin 85. Yaşını kutlamak için bir gala yemeği düzenledi. Jaeger-LeCoultre CEO’su Daniel Riedo aralarında Carmen Chaplin, Zhao Wei, Cristiana Capotondi, Daniel Brühl, Jorge Viladoms, Eva Riccobono gibi marka dostlarının ve Chiara Mastroianni, Gemma Arterton, Nelly Karim, Pilar Lozer de Ayala gibi jüri üyeleri ve film festivalinin tanrıçası Sonia Bergamasco ve onur konuğu Christian Louboutina gibi isimleri karşıladı.

1931 yılında tasarlanan ikonik Reverso saati için düzenlenen etkinliğin tasarımı kabare atmosferiyle Art-Deco tarzından ilham alıyordu. Bu dönemdeki karnaval havasını anımsatmak adına bir performans sahnelendi ve sanatçı ve marka dostu Jorge Viladoms piyanoda çeşitli parçalar çalarak konuklara keyifli anlar yaşattı.

Bu gösterişli mekanın keyifli atmosferinde konuklar Reverso saatlerinin One, Classic ve Tribute modellerinden oluşan koleksiyonunun yanı sıra bu yıl piyasaya sürülen Atelier Reverso serisi kapsamında Christian Louboutin’e ait modelleri keşfetti. Gece boyunca Jaeger-LeCoultre aynı zamanda Christian Louboutin tarafından Revero One High Jewellery saatini süslemek için tasarlanan özel dikişli kayışları da tanıttı.


2016-09-09 16:35:00 618

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup