• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Roberto Bravo ile her aşk mavi bir masal

Roberto Bravo ile her aşk mavi bir masal

Aşk; Roberto Bravo'nun Sevgililer Günü ''Love is Blue'' konsepti ile yeniden anlam kazanıyor.

Aşkı sonsuza dek yaşamak isteyenler için en derin hisler sıra dışı kadınların tercihi Roberto Bravo’nun tasarımlarına yansıyor. Roberto Bravo Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı pırlanta ürünlerde geçerli olacak %50 indirim kampanyası ile mücevher tutkunlarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Roberto Bravo’nun Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı, sonsuz aşkın simgesi mavinin yansıtıldığı “Love Is Blue” konsepti ve her kadının sahip olmak isteyeceği eşsiz güzellikteki tasarımları Sevgililer Günü’nde sıra dışı aşkı anlatmanın en iyi yolu olacak.

screenshot_1-020.png

Roberto Bravo’nun pırlanta ürünlerde geçerli olan %50 indirim kampanyası, mücevher tutkunu kadınlara özel bir ayrıcalık yaşatıyor. Sıra dışı kadınların tercihi Roberto Bravo, Sevgililer Günü kapsamında yapılacak pırlanta alışverişlerinde %50 indirim kampanyasıyla kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

screenshot_2-013.png

Sevgililer Günü’nde hayatındaki sıra dışı kadın için farklı ve değerli bir hediye arayışı içinde olanların Roberto Bravo mağazalarına uğramaları yeterli.


2015-02-09 15:33:00 1386

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup