• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Roberto Bravo ile zamansız ve sıra dışı: Pied de Poule

Roberto Bravo ile zamansız ve sıra dışı: Pied de Poule

Roberto Bravo, “siyah” ve “beyaz”ın uyumunun yansıtıldığı Pied de Poule Koleksiyonu’nu Roberto Bravo kadınının beğenisine sunuyor.

Roberto Bravo’ya ilham veren modanın vazgeçilmez deseni Pied de Poule; değerli taşlarla birleşerek Roberto Bravo’nun sıra dışı koleksiyonları arasında yerini alıyor. Koleksiyona ait kolye, yüzük, küpe ve bilekliklerde kullanılan değerli taşlar, “siyah” ve “beyaz”ın asil uyumunda buluşuyor.

Pied de Poule Koleksiyonu’nda, birbirlerinden farklı ama birbirlerini tamamlayan “siyah” ve “beyaz” renkleri, benzersiz bir adım oluşturmak için bir araya gelerek tek bir adımda yaratıcı bir enerji ile birleşiyor ve bu enerjiden binlerce hayal doğuyor. “Siyah” ve “beyaz” iki adımın bütününü oluşturuyor.

KOLEKSİYONU İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN...

Bu kusursuz uyumun birlikteliğini yansıtan Roberto Bravo Pied de Poule Koleksiyonu, sıra dışı tarzı ile kaliteden ve modadan ödün vermeyen kadınların tercihi oluyor. Markaya özel renklendirme teknikleri ile Pied de Poule Koleksiyonu’na özel alternatifler sunan Roberto Bravo, sezonun trendi retro modasına ışıltılı bir dokunuş yapıyor. Koleksiyonda bulunan mavi topaz, citrin, zümrüt, yakut ve ametist gibi taşlar her tasarımda farklı kombin ediliyor.


2015-03-19 17:08:00 735

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup