• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Roberto Bravo'dan Irina'ya çevreci kolye

Roberto Bravo'dan Irina'ya çevreci kolye

Türkiye’yi ziyaret edecek top model Irina Shayk için Roberto Bravo'dan özel tasarım...

Dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo başarılı model için çok özel bir tasarıma imza attı. Güney Deniz’i incisi, renkli safir, pırlanta, özel kesim yeşim taşları ve özel renklendirme teknikleri kullanılarak tasarlanan Global Warming kolyesinin değeri sır gibi saklanıyor.

Antalya’da 5-11 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye’nin uluslararası alandaki en büyük moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show kapsamında gerçekleşecek Roberto Bravo defilesinde, dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk kendisi için özel olarak tasarlanan kolyeyle podyuma çıkacak.

Shayk, 6 Haziran’da baş manken olarak çıkacağı defilede ünlü mücevher markası Roberto Bravo’nun küresel ısınmaya dikkat çekmek için tasarladığı Global Warming koleksiyonundan özel bir kolyeyi sergileyecek. Değeri sır gibi saklanan altın kolyede, Güney Deniz’i incisi, renkli safir, pırlanta ve özel kesim yeşim taşları kullanıldı.

j-004.jpg

Çevre ve doğal hayat konusundaki hassasiyeti bilinen Irina Shayk için Roberto Bravo, 2007 yılında piyasaya sürdüğü Global Warming Koleksiyonu’na yeni bir kolye ekledi. Doğadan ilham alarak sıra dışı tasarımlara imza atan Roberto Bravo ocak ayında gerçekleşen Dosso Dossi Fashion Show’da da Miranda Kerr’in takmış olduğu 3 milyon dolar değerindeki seti tasarlamıştı.

Sözcü


2014-06-02 18:17:00 1348

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup