• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Roberto Bravo'dan mezuniyet şıklığı

Roberto Bravo'dan mezuniyet şıklığı

Roberto Bravo, genç kızlara birbirinden şık alternatifler sunuyor.

Roberto Bravo, mezuniyet kıyafetlerini mücevherleri ile ışıldatmak isteyen genç kızlara birbirinden şık alternatifler sunarken, mezuniyet hediyesi arayışında olanlar için de değeri hiç geçmeyecek bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo, yeni bir hayata “merhaba” demeye hazırlanan genç kızların mezuniyetleri için birbirinden şık mücevher önerileri sunuyor. Bu mutlu günlerinde genç kızlar için mezuniyet hediyesi arayışında olanlar da Roberto Bravo ile değerini hiç yitirmeyecek bir hediye seçeneği buluyor.

Her zevke uygun sıra dışı tasarımları ile her yaştan kadının mücevherde tercihi olan Roberto Bravo, zarafetin simgesi pırlanta ile altının muhteşem birlikteliğini çok özel bir teknikle doğanın renkleri ile buluşturuyor. Mezuniyet gecesinde göz kamaştırarak gecenin ek şıkı olmak isteyen genç kızlara Roberto Bravo ışıltı katıyor.

Değeri hiç geçmeyen hediye

Yepyeni bir hayatın kapısının açıldığı bu özel günü hatırlatacak, değeri hiç geçmeyecek bir hediye arayışı içinde olanlara Roberto Bravo koleksiyonları şık bir alternatif oluşturuyor. Doğadan ilham alınarak tasarlanan takılar, pırlantanın sadeliğini sıra dışı tasarımlarla birleştiren koleksiyonların ışıltısı en iyi dileklerinizle birleşiyor.


2014-05-31 00:48:00 641

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup