• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Roberto Bravo'dan yeni yıla özel tasarımlar

Roberto Bravo'dan yeni yıla özel tasarımlar

Roberto Bravo stil sahibi kadınların karakterini yansıtacak.

Roberto Bravo yeni yılda da birbirinden farklı ürünleriyle şıklık ve zarafetin yanı sıra Roberto Bravo kadınına özgü ayrıcalıkları da bir arada sunuyor. Doğa ve çevreden esinlendiği 2014 koleksiyonları ile stil sahibi kadınların karakterine özgü tasarımlar hazırlayan Roberto Bravo, yeni yılda da sevdiklerinizi özel hissettirmenizi sağlayacak.

TASARIMLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yeni yılın moda trendlerini oluşturmaya hazırlanan Roberto Bravo, her biri farklı yorumlarla tasarlanmış koleksiyonlarıyla yılbaşında sevdikleriniz için ideal hediye alternatifleri sunuyor. Yeni yıla şık ve zarif bir başlangıç yapmak isteyen Roberto Bravo kadınlarının gözdesi olacak Black Magic, Kareena ve Swan Lake Episode II koleksiyonları, 2014 yılı modasına damgasını vurmaya hazırlanıyor.
 
Swan Lake Episode II koleksiyonunda çiçekler ve doğa figürleri ön planda
İyi bir görünümü yaşam biçimi olarak benimseyen kadınlara hitap eden Swan Lake Episode II koleksiyonu, şık ve zarafet tanımlarını bir arada sunuyor. Doğadan esintiler ve gökkuşağı renklerinden ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda değişik çiçek türleri ve doğa figürleri ön plana çıkıyor.
 
Asil ve gizemli kadınların tercihi: Black Magic
Rafine zevklere sahip kadınların tercihi olan Black Magic koleksiyonunda, Roberto Bravo kadınının asil ve gizemli duruşu ön plana çıkıyor. Altın ve pırlantanın tasarım ile eşsiz uyumunu buluşturan koleksiyonda, bitki ve hayvan temaları dikkat çekiyor.
 
Kareena, doğal ve güçlü kadınların psikolojisini yansıtıyor
Doğal ve güçlü kadınların değişken ruh halleri düşünülerek oluşturulan Kareena koleksiyonunda ise, Roberto Bravo kadının psikolojisi ön plana çıkıyor. 2014 yılının en iddialı koleksiyonlarından biri olma amacıyla oluşturulan tasarımlar, sade ve zarif çizgileri de bir arada barındırıyor.


2013-12-17 02:24:00 879

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup