• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Saatte zarafet ve teknoloji bir araya geldi

Saatte zarafet ve teknoloji bir araya geldi

Frédérique Constant'ın yeni serisi görücüye çıkıyor...

Maya Saat tarafından Türkiye'ye getirilen Frédérique Constant, büyük bir tutkuyla, klasik ve zamansız güzellikte saatler üretiyor. Saatlerin göz alıcı zarafeti kadar teknolojik seviyesi ve güvenilirliği de öne çıkıyor. Yeni Classics Art Deco Oval serisi ise dokuz farklı modelden oluşuyor. Saat tutkunu kadınlar, yeni koleksiyonda bulunan muhteşem özelliklerdeki bu tasarımları gördüklerinde birden fazla Art Decomodeline sahip olmak isteyecek…

Göz alıcı ve güvenilir

Bu serideki her saat, üzerinde yedi değerli taş bulunan ve beş yıldan daha uzun pil ömrü sunan FC-200 quartz kalibre ile destekleniyor. Sadece 30x25 milimetrelik ölçüsü ile cilalanmış oval formlu kasa; en zarif bileklere rahatça uyum sağlıyor.

Serideki tüm modellerin paylaştığı diğer özellikler ise; konveks kesimli safir kristal cam, saat ve dakika fonksiyonları ve kadran ortasında bulunan nazik guilloché tarama. Bu saatler hassas görünümlerine karşın, 30 metre suya dayanıklılık özelliğine sahip.

Saat kasası olarak zengin, parlak sarı altın ya da parlak çelik seçenekleri sunuluyor. Kadran içindeki rakamlar için elle uygulanmış Arabik rakam ya da Romen rakamdan biri tercih edilebilir. Gri veya kahverengi saten kayış ya da sarı altın kaplama veya çelik bilezik seçilebilir.

Gümüş kadranların pek çoğunda sedef uygulanmış çeşitli modeller bulunuyor. FC-200MPW2VD6 modeli çerçeve ve boynuzlara yerleştirilmiş 78 adet pırlanta ile süslü.

Yeni Art Deco Oval serisindeki saatler, 850 İsviçre Frangı'ndan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


2013-10-22 14:50:00 708

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup