• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Sevgililer Günü’ne özel kaçırılmayacak fırsatlar

Sevgililer Günü’ne özel kaçırılmayacak fırsatlar

“Mücevherde Fırsat” Sevgilililer Günü için devam ediyor.

Gelenekselleşen Mücevher Fırsat Günleri, binlerce seçenek ve %70’e varan indirimlerle 10 Şubat’ta Sevgililer Günü için başlıyor.

Hayatınızdaki en önemli yere sahip, o çok özel insana Sevgililer Günü’nde düşlerindeki hediyeyi vermek artık çok zor değil. Mücevher Fırsat Günleri’nde %70’e varan indirimlerle, garantili ve sertifikalı satılacak birbirinden özel mücevherler ile sevdiklerinize hayallerindeki mutluluğu yaşatmak mümkün.

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Mücevher Fırsat Günleri,  Sevgililer Günü’ne özel binlerce seçenek ve %70’e varan indirimlerle 10 -15 Şubat’ta Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek. 

Etkinlik kapsamında her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler, küpeler, takı setleri, bilezikler özel indirimler ve taksit imkanıyla satılacak.

10-15 Şubat tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek Mücevher Fırsat Günleri, 10:30 – 19:00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilecek.

Ücretsiz Bakım ve Onarım, Mücevher Fırsat Günleri’nde

Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak. 


2015-02-07 11:22:00 1086

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup