• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Sevgilinize özel olduğunu hissettirin !

Sevgilinize özel olduğunu hissettirin !

4Fellas farklı model ve renklerdeki kolye ve bileklikleriyle Sevgililer Günü’nde de en özel hediye olmaya aday...

Kişiselleştirilebilir bileklik modeli ile sevgilinizin ve sizin isminizin baş harflerini bilekliğin üstüne yazdırabilirsiniz, böylece aşkınız her an sevgilinizin bileğinde olacak!

4 Fellas aksesuarları, erkeklerin kendilerini daha özel hissedebileceği ve yoğun metropol hayatında günün her zamanı tüm kıyafetleri ile kullanabilecekleri tasarımlar olarak öne çıkıyor. Ürünlerin temelinde her zaman kaliteli materyaller yer alırken, hikayesinde farklı kültürler, zamanlar ve karakterler bulunuyor. Farklı karakterlerin dengesini yansıtan parçalar; eğlenceli, renkli bir dünyanın yanı sıra daha karanlık ve vahşi bir dünyanın da izlerini taşıyor. 4Fellas dünyasında renkli derilerden yapılmış kanca bileklikleri seven romantik bir centilmeni ya da gümüş kurukafalar ve doğal taşlardan yapılmış soul bileklikleri tercih eden casual rock bir erkeği bulmak mümkün.

Yapımında doğal taşlar, gerçek deriler ve gümüş parçaların kullanıldığı, tamamı el yapımı ürünlerden oluşan 4Fellas aksesuarlarında en iyi materyallerin ve işçiliğin kullanılmasına özen gösteriliyor.


2016-01-02 15:31:00 572

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup