• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Sinem Güven'den özel takı koleksiyonu

Sinem Güven'den özel takı koleksiyonu

Ünlü model Sinem Güven, Lidyana.com takipçileri için özel takı koleksiyonu hazırladı.

Tavrı ve tarzı ile her zaman fark yaratan ünlü Model Sinem Güven, Lidyana.com online alışveriş sitesi takipçileri için kırk beş parçalık ‘ Hathi ’ adlı özel takı koleksiyonu hazırladı. Birbirinden şık ve çarpıcı parçalarıyla dikkat çeken özel koleksiyon sadece Lidyana.com’da yer alacak.

Başarılı mankenlik kariyerinin yanı sıra ses getiren takı tasarımlarına imza atan ünlü model Sinem Güven, sadece Lidyana.com online alışveriş sitesi takipçileri için 45 parçalık özel bir koleksiyon hazırladı.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Tarz sahibi kadının vazgeçilmez tamamlayıcısı olan aksesuvarda şıklığı ve zerafeti birleştiren ünlü manken ‘Hathi’ adlı özel koleksiyonuyla ışıltılı ve kendi ruhu olan seçenekler sunuyor.

Hem göze hem de ruha hitap eden koleksiyonun gizemi de hikayesinde gizli. Daha önce kendi mücevherlerini tasarlayan Sinem Güven bu kez hazırladığı koleksiyon için Hindistan’dan özel olarak seçtiği mücevherleri getirdi. Hintçe anlamı fil olan ‘Hathi’ adlı koleksiyonun hikayesi bundan tam bir yıl önce Sinem Güven’in bileğine yaptırdığı fil dövmesi ile başladı. Filin kendisine getirmiş olduğu şansın diğer kadınlara da ulaşması için aynı adla sergilediği koleksiyonda tamamı gümüş üzerine pırlanta, yakut, safir, zümrüt ve has elmas gibi değerli taşlarla hazırlanmış mücevherler yer alıyor. Uzun zamandır kozmik enerji çalışmaları da yapan ünlü model, koleksiyonunda yer alan tüm mücevherleri, sahiplerine şans ve bereket getirmesi amacıyla özel olarak enerji uzmanına temizlettirdi.

Yaşamın her anını taçlandırmak isteyen moda severler, özenle hazırlanmış Sinem Güven imzalı özel koleksiyona, uygun fiyatlarla sadece ’Lidyana.com’’ dan ulaşabilir.


2014-12-03 00:28:00 1167

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup