• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Siyah pırlantanın asaleti Atasay'da...

Siyah pırlantanın asaleti Atasay'da...

Atasay koleksiyonlarını kendini şık ve özel hissetmek isteyen kadınların beğenisine sunuyor.

Atasay, ikonik figürlü tasarımlarından, pırlantanın zarafetini yansıtan ışıltılı mücevherlere kadar zengin bir koleksiyon hazırlayarak kendini şık ve özel hissetmek isteyen kadınlar için farklı seçenekler sunuyor. Dünya mücevher modasında son dönemde yükselişe geçen, sezonunun öne çıkan siyah pırlantaları Gifty ve Coronet’in yüzük ve kolye tasarımlarıyla buluştu.

Siyah pırlantanın ikonik figürlerle bütünleştiği Atasay Gifty’nin yüzükleri en klasik stillerde bile özgürce tarzında farklılık yaratmak isteyenler için ideal bir seçim. Siyah pırlantalı kolyeler ise zarif tasarımlarıyla hem gündüz hem de gece kombinlerini tamamlayarak şıklık anlayışına yeni bir bakış açısı getiriyor. Günün her anında şık ve trendy yaşam süren şehirli kadınlar için en son modayı takip eden Atasay Gifty’nin tasarımları, siyah pırlantanın gizemli duruşuyla asi şıklığa yaptığı güçlü vurgu moda dünyasında ön sıralardaki yerini aldı.

9-026.jpg

Ekonomik lüksün ikonik temsilcisi Coronet, yükseltilmiş merkez ve tırnaksız yerleştirme teknolojisi sayesinde, eşsiz tasarımları yüksek karatlı tek taş efekti veren bir mucizeye dönüştürerek tüm kadınların hayallerini ulaşılabilir kılıyor. Akıllı karatların göz alıcı etkisinin siyah pırlantayla buluştuğu yüzük ve kolye tasarımları, göz alıcı parlaklığını detaylardaki zarafetle gözler önüne seriyor.

Sarı ve beyaz altının heykelsi formlarla dansını zarif çizgilerle birleştiren Atasay, zamansız detayları modern formlarla kadınların beğenisine sunuyor.

Hem spor hem abiye kombinleri tamamlayarak gündüz şıklığını geceye taşıyan her stil sahibi kadının mücevher gardırobunda yer alacak bu çok özel parçalara sahip olmak için Atasay mağazalarına uğramanız yeterli.


2014-10-02 13:02:00 950

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup