• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Sonbahar trendi: Çoklu bileklik

Sonbahar trendi: Çoklu bileklik

Bu kış kombinlerinizi çoklu bilekliklerle tamamlayın.

Hemen hemen her modacının, yaz koleksiyonunda yer verdiği çoklu bileklik çılgınlığı sonbaharda da devam ediyor.

Dolu dolu bileklerle iddialı ve göze çarpan bir görüntü yakalamanın mümkün olduğunu söyleyen Crysellas markasının yaratıcısı Yeşim Arslanbek, doğru takıları seçmek için modayı takip edenlere püf noktaları veriyor.

Bileklerinizi doldurmaktan çekinmeyin

Yaz boyunca birçok kadının bileklerinde gördüğümüz çok sayıda, rengarenk, göz alıcı bileklikler sonbaharda da kullanılmaya devam ediliyor. Modanın belirleyici ve tamamlayıcı parçalarının takılar olduğunu söyleyen takı tasarımcısı Yeşim Arslanbek taşlı, metal ve deri bilekliklerin bir aradayken trendy bir hava yarattığını söylüyor ve stil sahibi bayanlara bu sezonda da bileklerini doldurmaktan çekinmemelerini, yazın yakalanan o coşkuya sonbaharda da devam etmelerini tavsiye ediyor. Bu sene sade kıyafetlerin takılarla gösterişli hale geleceğine değinen Arslanbek, kıyafetin değil takıların ön planda olacağı bir sezonun Modaseverleri beklediğinin altını çiziyor.

Sade kıyafetleri dolu dolu bileziklerle tamamlayın

Bu sezon kıyafetlerin olabildiğince sade olacağını ifade eden modacılar, takıların ön plana çıkacağını ve geçtiğimiz yaz kullanılan parçalardan daha gösterişli tasarımların vitrinleri dolduracağını söylüyorlar. Crysellas sonbahar-kış koleksiyonunun da bu çizgide, iddialı ve göz alıcı parçalardan oluştuğunu belirten Yeşim Arslanbek, tasarımlarında özellikle renklere önem verdiğini ve yazın sıcak renkleriyle birlikte sonbaharın gelişini ifade eden toprak tonlarını da kullandıklarını dile getiriyor. Havalardaki değişimle birlikte mevsimsel depresyonlara uğramamak için canlı renklerden bir süreliğine vazgeçilmemesi gerektiğine değinen Arslanbek, mavi ve yeşil renklerdeki takıların kullanılmasının sonbaharın gelişiyle birlikte düşen enerjiyi yükselteceğini söylüyor. Modayı yakından takip eden bayanlara önerilerde bulunan Yeşim Arslanbek sözlerine şu şekilde devam ediyor:

Takılarınızla göz kamaştırın

''Crysellas sonbahar kış koleksiyonunda aradığınız takıyı bulabilir ve şıklığınızı muhteşem parçalarla tamamlayabilirsiniz. Takılarınız sizi ifade etmeli ve sizi tamamlamalı. Takılarınızla göz kamaştırın.'' diyor. Crysellas ürünlerini görmek ve satın almak için web sitesini ziyaret inceleyebilir ya da randevu alarakNişantaşı'nda bulunan showroomlarını da ziyaret edebilirsiniz.


2013-10-13 05:07:00 1038

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup