• Pirlantaturk FaceBook
  • Pirlantaturk Twitter
  • Pirlantaturk Friendfeed.com
  • Pirlantaturk RSS

Sonsuz aşkı arayanlara: Atınbaş Most Koleksiyonu

Sonsuz aşkı arayanlara: Atınbaş Most Koleksiyonu

Pırlantanın büyülü hikayesinden yola çıkan Altınbaş, yüzyıllardır aşkın ve sadakatin temsilcisi pırlantaya yeni bir yorum katıyor.

En güzel aşk hediyesi olma özelliğini 15. Yüzyılda kazanan pırlanta, günümüzde de hala temeli sarsılmayan aşkları temsil ediyor. Çok daha parlak, çok daha göz alıcı olan bu özel üretim pırlanta arttırılmış yüzey kesimleri(faset) ile Amerika’ dan sonra ilk kez Altınbaş Mağazalarında sonsuz aşkı arayan mücevher severleri bekliyor. Yüz yıllardır aşkın ve sevginin en özel sembollerinden biri olan pırlanta, Most Koleksiyonun maksimum ışıltısı performansı ile mücevherler daha çok parlıyor. 

KOLEKSİYONU İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Faseti arttırılmış pırlantalardan oluşan Most Koleksiyonu özel kesimi ile fark yaratıyor. Ayrıca loop gözlükleri ile bu göz alıcı parlaklıktaki pırlantaya yakından bakıldığında ışık kırılmalarından oluşan ok ve kalp sembolleri sizi karşılayacak. 

Mücevherin lider markası Altınbaş tarafından sunulan Most koleksiyonu, pırlantanın en göz alıcı kesimini mücevher tutkunlarının beğenisine sundu. Most, sahip olduğu özel kesim ile çok daha parlak ve göz alıcı stiline kavuşurken, zarif ve minimal bir tasarımla beyaz altın ile buluşuyor. Türkiye’de sadece Altınbaş mağazalarında bulunan Most Koleksiyonu’nda yer alan mücevherler en özel anları sonsuz kılmak üzere tüm mücevher tutkunlarını Altınbaş mağazalarında bekliyor. 

Most koleksiyonu 16 Ekim günü İstanbul Jewelery Show’ da sergilecek.


2014-10-08 13:48:00 1232

*Paylaş
Yorumlar
Haber3Group © 2001-2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup